• head_banner

100G QSFP28

  • 10KM 100G QSFP28

    10KM 100G QSFP28

     

    HUA-QS1H-3110D je paralelni optički modul od 100 Gb/s Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28).Omogućuje povećanu gustoću portova i ukupne uštede troškova sustava.QSFP28 full-duplex optički modul nudi 4 neovisna kanala za prijenos i prijem, od kojih je svaki sposoban za rad od 25 Gb/s za ukupnu brzinu prijenosa podataka od 100 Gb/s na 10 km jednomodnog vlakna.

  • 80KM 100G QSFP28

    80KM 100G QSFP28

    HUAQ100Zje dizajniran za 80 km optičke komunikacijske aplikacije.Ovaj modul sadrži 4-tračni optički odašiljač, 4-tračni optički prijemnik i upravljački blok modula uključujući 2-žično serijsko sučelje.Optički signali se multipleksiraju u jednomodno vlakno kroz industrijski standardni LC konektor.Blok dijagram prikazan je na slici 1.

     

     

     

  • 2KM 100G QSFP28

    2KM 100G QSFP28

    HUA-QS1H-3102D je paralelni optički modul 100Gb/s Quad Small Form-factor Pluggable (QSFP28).Omogućuje povećanu gustoću portova i ukupne uštede troškova sustava.QSFP28 full-duplex optički modul nudi 4 neovisna kanala za prijenos i prijem, od kojih je svaki sposoban za rad od 25 Gb/s za ukupnu brzinu prijenosa podataka od 100 Gb/s na 2 km jednomodnog vlakna.

    Trakasti kabel s optičkim vlaknima s LC/UPC Duplex konektorom može se priključiti u utičnicu QSFP28 modula.Pravilno poravnanje osiguravaju vodilice unutar posude.Kabel se obično ne može uvrnuti radi pravilnog poravnanja kanala.Električno spajanje ostvaruje se preko 38-pinskog rubnog konektora usklađenog s MSA.

    Proizvod je dizajniran s faktorom oblika, optičkom/električnom vezom i digitalnim dijagnostičkim sučeljem u skladu s QSFP28 Multi-Source Agreement (MSA).Dizajniran je kako bi zadovoljio najteže vanjske radne uvjete uključujući temperaturu, vlažnost i EMI smetnje.Modulom se može upravljati preko I2C dvožičnog serijskog sučelja.

  • 40KM 100G QSFP28

    40KM 100G QSFP28

    HUA-QS1H3140D QSFP28 primopredajni modul dizajniran je za 100 Gigabit Ethernet veze preko 40 km jednomodnih vlakana.Funkcije digitalne dijagnostike dostupne su putem I2C sučelja, kako je navedeno u QSFP+ MSA.I u skladu sa 100G 4WDM-40 MSA.