100m 100G CFP2

CFP2-100GBASE-SR10 modul podržava vezu duljine 100m na ​​standardnom multimodskom vlaknu (MMF, G.652).100 Gigabit Ethernet signal prenosi se na četiri valne duljine.Multipleksiranjem i demultipleksiranjem četiri valne duljine upravlja se unutar uređaja.

Značajke proizvoda

 

•Podržava brzine od 103,1Gb/s do 112Gb/s

• Optičko sučelje MPO 24 utičnice

•CPPI električno sučelje

•Nehlađeni 10x10Gb/s 850nm odašiljač

• 10 paralelnih električnih serijskih sučelja

•Primjenjivo za 100m s OM3 MMF i 150m s OM4 MMF

•Mala potrošnja energije<4W

• Sučelje digitalnog dijagnostičkog monitora

•MDIO komunikacijsko sučelje

• Sukladan sa 100GBASE-SR10

• Temperatura radnog kućišta:

Komercijalno: 0 do 70 °C

Prijave

 

•100GBASE-SR10 Ethernet

•10×11,2Gb/s Multimode OTN

•10x 10GE-SRLite Ethernet