• head_banner

10G SFP+ DWDM

  • 10G SFP+ DWDM

    10G SFP+ DWDM

    HUASDxx1XL-C(I)D40 SFP+ primopredajnici s poboljšanim faktorom malog oblika koji se mogu priključiti dizajnirani su za korištenje u 10-Gigabit Ethernet vezama do 40 km preko SingleMode vlakana.Sukladni su sa SFF-8431, SFF-8432 i ITU-T G.698.1.Dizajni primopredajnika optimizirani su za visoke performanse i isplativi kako bi kupcima ponudili najbolja rješenja za telekomunikacije.

    Ovaj primopredajnik se sastoji od dva dijela: Dio odašiljača uključuje hlađeni EML laser.A dio prijemnika sastoji se od PIN fotodiode integrirane s TIA.Svi moduli zadovoljavaju zahtjeve sigurnosti lasera klase I.Funkcije digitalne dijagnostike dostupne su putem 2-žičnog serijskog sučelja, kao što je navedeno u SFF-8472, koje omogućuje pristup u stvarnom vremenu radnim parametrima uređaja kao što su temperatura primopredajnika, struja laserskog biasa, odaslana optička snaga, primljena optička snaga i napon napajanja primopredajnika .