• head_banner

40G QSFP+

  • 10KM 40G QSFP+ Optical Module

    10KM 40G QSFP+ optički modul

    TheQSFP+ Moduli primopredajnika dizajnirani su za korištenje u vezama od 40 Gigabita u sekundi preko multimodnog vlakna.Sukladni su s QSFP+ MSA i IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4. Dio optičkog odašiljača primopredajnika uključuje 4-kanalni VCSEL (vertical Cavity Surface Emitting Laser) niz, 4-kanalni ulazni međuspremnik i laserski drajver, kontrolu i bias blokova.Dio optičkog prijemnika primopredajnika uključuje 4-kanalni PIN fotodiodni niz, 4-kanalni TIA niz, 4-kanalni izlazni međuspremnik, kontrolne blokove.

     

     

     

  • 100M 40G QSFP+ Optical Module

    100M 40G QSFP+ optički modul

    TheQSFP+ Moduli primopredajnika dizajnirani su za korištenje u vezama od 40 Gigabita u sekundi preko multimodnog vlakna.Sukladni su s QSFP+ MSA i IEEE 802.3ba 40GBASE-SR4. Dio optičkog odašiljača primopredajnika uključuje 4-kanalni VCSEL (vertical Cavity Surface Emitting Laser) niz, 4-kanalni ulazni međuspremnik i laserski drajver, kontrolu i bias blokova.Dio optičkog prijemnika primopredajnika uključuje 4-kanalni PIN fotodiodni niz, 4-kanalni TIA niz, 4-kanalni izlazni međuspremnik, kontrolne blokove.

     

     

     

  • 40KM 40G QSFP Optical Module

    40KM 40G QSFP optički modul

     

    TheHUAQ40Eje primopredajni modul dizajniran za aplikacije optičke komunikacije od 40 km.Dizajn je usklađen s 40GBASE-ER4 standarda IEEE P802.3ba.Modul pretvara 4 ulazna kanala(ch) električnih podataka od 10Gb/s u 4 CWDM optička signala i multipleksira ih u jedan kanal za optički prijenos od 40Gb/s.Obrnuto, na strani prijemnika, modul optički demultipleksira 40Gb/s ulaz u signale 4 CWDM kanala i pretvara ih u 4-kanalne izlazne električne podatke.

    Središnje valne duljine 4 CWDM kanala su 1271, 1291, 1311 i 1331 nm kao članovi CWDM mreže valnih duljina definirane u ITU-T G694.2.Sadrži duplex LC konektor za optičko sučelje i 38-pinski konektor za električno sučelje.Kako bi se smanjila optička disperzija u dugolinijskom sustavu, u ovom modulu mora se primijeniti jednomodno vlakno (SMF).

    Proizvod je dizajniran s faktorom oblika, optičkim/električnim priključkom i digitalnim dijagnostičkim sučeljem u skladu s QSFP Multi-Source Agreement (MSA).Dizajniran je da zadovolji najteže vanjske radne uvjete uključujući temperaturu, vlažnost i elektromagnetske smetnje.

    Modul radi iz jednog +3,3V napajanja i LVCMOS/LVTTL globalni kontrolni signali kao što su Module Present, Reset, Interrupt i Low Power Mode su dostupni s modulima.2-žično serijsko sučelje dostupno je za slanje i primanje složenijih kontrolnih signala i za dobivanje digitalnih dijagnostičkih informacija.Pojedinačni kanali se mogu adresirati, a neiskorišteni kanali se mogu zatvoriti za maksimalnu fleksibilnost dizajna.

     

    Ovaj proizvod pretvara 4-kanalne električne ulazne podatke od 10 Gb/s u CWDM optičke signale (svjetlo), pomoću niza 4-valnih lasera s distribuiranom povratnom spregom (DFB).Svjetlost je kombinirana od strane MUX dijelova kao 40Gb/s podataka, šireći se iz modula odašiljača iz SMF-a.Modul prijemnika prihvaća 40Gb/s CWDM optički signal ulaz i demultipleksira ga u 4 pojedinačna 10Gb/s kanala s različitim valnim duljinama.Svaku svjetlost valne duljine prikuplja diskretna lavinska fotodioda (APD), a zatim izlazi kao električni podaci nakon pojačanja prvo TIA, a zatim naknadnim pojačalom.

     

    TheHUAQ40Edizajniran je s faktorom oblika, optičkim/električnim priključkom i digitalnim dijagnostičkim sučeljem u skladu s QSFP Multi-Source Agreement (MSA).Dizajniran je kako bi zadovoljio najteže vanjske radne uvjete uključujući temperaturu, vlažnost i EMI smetnje.Modul nudi vrlo visoku funkcionalnost i integraciju značajki, dostupnoj preko dvožičnog serijskog sučelja.